Kurumsal

2011 yılında temelleri atılan DTS Enerji uzman kadrosu ve teknolojik donanımıyla elektrik sektöründe müşterileri için ideal sektörel çözümler üretmektedir. Kurulduğu ilk günden itibaren sürekli büyüyen firmamız; sektörde beklentilerin ve ihtiyaçların tam karşılığı olan kaliteli hizmet anlayışını ilke edinerek, faaliyet alanları, müşteri ilişkileri, gelişen uzman kadrosu, insana, çevreye, toplumsal değerlere verdiği önem ve tüm bu alanlardaki sinirsiz enerjisiyle sektörünün çok önemli bir çözüm merkezi / markası haline gelmiştir.

Müşterilerimiz

DTS Enerji, müşterilerini iş ortağı olarak görür ve onlar için değer yaratır. Kendisini bir çözüm merkezi ve marka haline getirenin müşterisi olduğunun farkındadır. Müşterisi daha azıyla yetinse bile, bir iş ortağı olarak onun maksimum faydası ve sürekli memnuniyeti için çalışır.

Üründe ve Hizmette Kusursuzluk

DTS Enerji, müşteri memnuniyetini sürekli kılmak için üründe ve hizmette kaliteyi ön planda tutar. Üründe ve hizmetteki kalite için sürekli bir gelişim içindedir. Organizasyonunu sürekli gelişim için, sürekli eğitim üzerine kurmuştur. Bunun için bilimsel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder.

Çalışanlarımız

DTS Enerji, ürün ve hizmetteki kalitenin çalışanların kalitesine bağlı olduğunu bilir. Konusunda uzman, tecrübeli kadrosu ile hizmetlerini en verimli şekilde gerçekleştirir. Firmamızın bu yapısı sayesinde imalat ve uygulama alanında yapılan projeye hız katmanın yanında alternatif hizmet ve hızlı maliyet analizi yapabilme yeteneği ile de müşterilerine zaman ve kazanç avantajı sağlar. Ekip içerisinde yer alan mühendisten temizlikçisine kadar tüm çalışanlar, ekip anlayışının önemini kavramış durumdadır. Çalışanlarının mesleki eğitimlerinin ve gelişimlerinin yani sıra sosyal, kültürel, sanatsal organizasyonlara sponsor olarak toplumsal etkinliklere katilimi destekler.

Sorumluluklarımız

Sürdürülebilir bir gelişim ve yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımı DTS Enerji için vazgeçilmez önceliklerdir. Çevresel değerler, doğanın korunması ve sahip olduğumuz yasam kaynaklarının gelecek kuşaklara devredilmesi için üzerine düsen çalışmaları yapar. Uluslararası kalite onaylı, doğaya zarar vermeyen ürünleri kullanır.